Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.08.2020 02:57
The Batman Robert Pattinson
3941V

The Batman na zwiastunie! Robert Pattinson w roli Obrońcy Gotham

Robert Pattinson to nowy Batman. Wielu fanów DC nie mogło pogodzić się z tą decyzją, ale dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy oficjalny materiał prezentujący nowego Nietoperza. Jak wypada Pattinson w „The Batman”? Sprawdźcie przygotowane materiały.

Robert Pattinson pod koniec maja ubiegłego roku został oficjalnie zapowiedziany jako nowy Batman. Od tego czasu czekaliśmy na pełną prezentację aktora w kultowym stroju, ale dopiero na DC FanDom odbyła się pełna prezentacja superbohatera. Decyzja wytwórni od początku zbierała mieszane opinie, ale teraz możemy w końcu powiedzieć – to jak będzie z tym Batmanem?

Jedno jest pewne – do tego widoku musicie się przyzwyczaić. Na DC FanDome potwierdzono, że „The Batman” to początek nowego uniwersum. Matt Reeves nie otrzymał za zadanie stworzenie pojedynczego filmu, a to właśnie on będzie stał na czele zupełnie nowej serii opowieści – tych przeznaczonych na kinowe ekrany oraz podzielonych na odcinki i dostępnych w SVOD. Już wcześniej informowaliśmy o solowych historiach „Gotham City” oraz „Catwoman”.

Matt Reeves podczas imprezy potwierdził, że tak naprawdę przygotowano dopiero 25% filmu, ale mimo to udało się zaprezentować pierwszy teaser, który możecie zobaczyć poniżej. Jest to pierwsze spojrzenie na nowego Batmana.

W „The Batman” poznamy zniszczonego superbohatera, a ostatnia scena potwierdza, że Robert Pattinson nauczył się kilku efektownych ruchów. Jeszcze jest za wcześnie, by oceniać całość, ale mam wrażenie, że to może się udać.

Premiera „The Batman” odbędzie się 1 października 2021 roku.

The Batman Robert Pattinson - 1

The Batman Robert Pattinson - 2

The Batman Robert Pattinson - 3

Tagi: batman Robert Pattinson the batman