Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.09.2020 17:49
Shenmue 4
605V

Nowy Shenmue zostanie zapowiedziany w tym tygodniu? Informator jest pewny prezentacji

Ys Net ma szykować dużą prezentację związaną z serią Shenmue. Informator jest przekonany, że nadciąga pokaz, który odbędzie się jeszcze w tym tygodniu. Nowa produkcja ma trafić w gust oddanych fanów serii.

Od kilku tygodni pojawiają się plotki o rozwoju nowej części Shenmue. Twórcy wciąż nie ujawniło gry, ale wcześniej Lakshya Digital potwierdziło gotowość rozwoju tytułu, a Yu Suzuki wspominał o zmianach, jakie chciałby wprowadzić do pozycji.

Nadal brakuje nam oficjalnej prezentacji produkcji, ale ta ma nadejść już w najbliższy weekend. AestheticGamer jest przekonany, że gra zostanie zapowiedziana w najbliższych dniach:

AestheticGamer już wcześniej wspominał o nowym projekcie Shenmue, ale wciąż nie wiemy czego tak naprawdę możemy się spodziewać. Informator potwierdził, że nie będzie to pełnoprawna kontynuacja oraz port trzech odsłon serii. To coś zupełnie nowego w tym ciekawym uniwersum.

Jeśli należycie do entuzjastów tego IP, to wpadnijcie do nas w weekend, by przekonać się, jakie atrakcje szykuje dla nas Ys Net.

Źródło: Twitter: AestheticGamer1

Tagi: AestheticGamer Shenmue YS Net