Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.01.2020 20:06
Shenmue 3
712V

Shenmue 4 może znajdować się w produkcji. Lakshya Digital jest gotowe do pracy nad grą

Shenmue 3 trafiło w końcu na rynek, ale jak wiadomo Yu Suzuki wciąż nie zakończył przygotowania opowieści. Twórca wspomniał, że chętnie zajmie się kontynuacją i prawdopodobnie deweloper już rozwija nową historię. Tak przynajmniej sugerują jego współpracownicy.

Shenmue III nie podbił rankingów sprzedaży oraz nie zdobył wielu nagród Game of the Year, ale tytuł trafił w gust fanów, którzy od lat czekali na powrót tego uznanego IP. Niestety, Yu Suzuki nadal nie zakończył swojej opowieści, a nawet przygotował małą wiadomość dla swoich sympatyków – jeśli znajdą się chętni (i budżet?) to Shenmue 4 powstanie.

Taki scenariusz pojawił się w głowach wielu graczy po przeczytaniu wiadomości od Lakshya Digital – deweloperzy pomagali Ys Net w pracach nad grą. Studio zakończyło rok przyjemną informacją, w której dziękują Yu Suzukiemu za obdarzenie ich zaufaniem, a następnie pojawiło się krótkie zdanie – projektanci nie mogą się doczekać, by pracować już nad Shenmue 4.

Może jest to wyłącznie nadinterpretacja samych zainteresowanych, którzy marzą o kolejnej opowieści z tego uniwersum, jednak jak wiadomo – sam Yu Suzuki chce rozwijać przygodę, więc może Japończyk znalazł inwestora?

Jesteście zainteresowani Shenmue? Sprawdźcie te informacje:

Źródło: https://gamingbolt.com/shenmue-4-lakshya-digital-looking-forward-to-development

Tagi: Deep Silver Shenmue III YS Net