Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.08.2020 18:25
Marvel's Avengers Time to Assemble
593V

Marvel's Avengers na mocnej reklamie. Zobaczcie „Time to Assemble”

„Time to Assemble” to najnowszy spot promujący Marvel's Avengers. Jest to zdecydowanie jeden z najlepszych materiałów, którego zadaniem jest przypomnienie światu o nadciągającej przygodzie bohaterów Marvela. Zobaczcie zwiastun i przygotujcie się na premierę.

Od kilku tygodni mamy okazję oglądać nowe materiały z Marvel's Avengers (sprawdźcie gameplay oraz premierowy zwiastun), ale najnowsza reklama najlepiej prezentuje grę Crystal Dynamics. Jest to niestety wyłącznie czysty CG, ale mam wrażenie, że właśnie „Time to Assemble” ma w sobie tę moc, którą powinien otrzymać między innymi ostatni zwiastun.

Dobra promocja Marvel's Avengers na pewno nie jest łatwa, ponieważ oczekiwania graczy są bardzo wygórowane, jednak deweloperzy zdają sobie sprawę, że na ich pracę będą patrzeć fani Marvel Cinematic Universe z całego świata. Studio ma jednak jeszcze duże plany i na początku przyszłego tygodnia odbędzie się kolejna prezentacja przygód superbohaterów.

Zamierzacie grać w Marvel's Avengers? Pamiętajcie, że serwery ruszą dopiero 1 września, więc nawet jeśli jakimś cudem dorwiecie się do przedpremierowego pudełka, to zabawę rozpoczniecie dopiero od wtorku.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix