Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.08.2020 17:21
Marvel’s Avengers Thor
2038V

Marvel’s Avengers na rozgrywce. Beta wystartowała na PS4

Beta Marvel’s Avengers wystartowała na PlayStation 4, więc teraz możemy sprawdzić najnowszy gameplay. Na kolejnych fragmentach między innymi Hulk oraz Iron Man rozprawiają się z następnymi wrogami. Zobaczcie rozgrywkę i przygotujcie się na zabawę.

Marvel's Avengers to najnowsza produkcja Crystal Dynamics, która jest rozwijana przez deweloperów od kilku długich lat. Twórcy wcześniej opracowywali gry z serii Tomb Raider, ale otrzymali za zadanie rozwijanie wielkiej pozycji w świecie superbohaterów.

Według planów beta powinna wystartować o 21:00, ale twórcy zmienili zdanie i wszyscy gracze mogą już sprawdzać grę – początkowo do przygody mogą dołączyć wyłącznie gracze składający zamówienia przedpremierowe. To oczywiście dopiero początek i w kolejnych dniach deweloperzy udostępnią tytuł kolejnym zainteresowanym. Wcześniej poznaliśmy dokładną rozpiskę.

„Beta Marvel’s Avengers daje przedsmak tego, czego można się spodziewać w pełnej wersji gry. Zawiera m.in. misję fabularną, misje w trybie współpracy, postępy bohaterów oraz postępy w świecie, eksplorację Stref wojny i wiele innych elementów!”

W Sieci już teraz pojawiły się fragmenty rozgrywki, dzięki którym wszyscy zainteresowani mogą spojrzeć na czysty gameplay. Na urywkach znani bohaterowie eliminują następnych przeciwników, wykorzystują swoje moce i trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę efektownie. Sympatycy Marvela mogą szykować się na sporo przyjemnej rozgrywki.

Marvel’s Avengers to bardzo wielki projekt, który będzie rozwijany latami. Już wcześniej dowiedzieliśmy się, że autorzy zapewnią bezpłatnego Hawkeye'a na wszystkich platformach, na PS4 pojawi się Spider-Man, a w przyszłości tytuł przeskoczy na nową generację i otrzyma bezpłatną aktualizację.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix