Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.08.2020 18:10
Hulk Marvel's Avengers
1097V

Marvel's Avengers na premierowym zwiastunie. Superbohaterowie są gotowi do walki

Crystal Dynamics właśnie zaprezentowało ostateczny zwiastun Marvel's Avengers. Produkcja z superbohaterami w roli głównej zadebiutuje na rynku w następnym tygodniu, więc już dzisiaj gracze mogą spojrzeć na materiał i przygotować się na przepełnione superbohaterami misje.

Thor, Hulk, Iron Man, Czarna Wdowa i Ms. Marvel rozpoczną swoją historię w Marvel's Avengers, a gracze mogą liczyć na pełną historię, wiele zróżnicowanych misji oraz ciekawe wyzwania. Twórcy mają wielkie plany na rozwój całej gry, więc w następnych miesiącach tytuł będzie rozwijany przez liczne dodatki – choć na wstępie ma nie zabraknąć ciekawej i angażującej zawartości.

Dzisiaj mamy okazję spojrzeć na premierowy zwiastun, który nie jest specjalnie wyjątkowy. Twórcy pokazują znanych bohaterów, wspominają o głównym przeciwniku, a nawet zapowiadają wydarzenia, ale w ostatnich dniach mogliśmy spojrzeć na ten tytuł na wielu fragmentach rozgrywki i kolejne urywki nie robią już takiego wrażenia.

Już wkrótce powinny napłynąć pierwsze recenzje gry – teksty mogą być naprawdę interesujące, ponieważ tak naprawdę dowiemy się, jak prezentuje się ostateczna zawartość. Tutaj może być różnie, ale Crystal Dynamics miało naprawdę sporo czasu, by rozbudować pozycję i zapewnić ciekawe wydarzenia.

Sprawdźcie również elementy dostępne w Edycji Kolekcjonerskiej – trzeba przyznać, że przygotowano ciekawy zestaw, który jednak swoje kosztuje.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix