Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.08.2020 22:07
Marvel's Avengers
611V

Marvel's Avengers otrzyma jeszcze jeden pokaz. Twórcy zdradzą nowych bohaterów

Crystal Dynamics zaprasza graczy na jeszcze jeden pokaz. Przed samą premierą Marvel's Avengers odbędzie się kolejny War Table, który przedstawi najważniejsze informacje o grze i przygotuje śmiałków na wielką opowieść. Twórcy tym razem zaoferują sporo ciekawych szczegółów.

Twórcy Marvel's Avengers zaprezentowali już premierowy zwiastun gry, ale nie oznacza to, że gracze nie mogą już liczyć na nowe materiały z pozycji. W najbliższy wtorek (1 września) odbędzie się kolejna prezentacja produkcji z serii „War Table”.

Na najnowszym wydarzeniu otrzymamy wszystkie niezbędne szczegóły do rozpoczęcia rozgrywki – deweloperzy skupią się na systemie progresji, przedstawią porady oraz wskazówki dotyczące zabawy oraz opowiedzą o wszystkich przeciwnikach. W całej grze znajdziemy ponad 50 typów oponentów. Gracze mogą liczyć także na szczegóły misji dla doświadczonych Avengersów.

Wydarzenie zapowiada się naprawdę interesująco, ponieważ autorzy chcą opowiedzieć o rozwoju Marvel's Avengers – na pokazie zobaczymy nowych bohaterów, poznamy kolejnych złoczyńców czy też autorzy opowiedzą o misjach, regionach oraz trybach. Na imprezie otrzymamy także szczegóły rozwoju gry.

Wkrótce powinniśmy poznać pierwsze opinie na temat Marvel's Avengers, ale mam akurat wrażenie, że w tym wypadku każdy zainteresowany wie, czego tak naprawdę może się spodziewać po tytule. W końcu otrzymaliśmy szansę zagrania w betę – sprawdźcie nasze wrażenia.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/08/marvels-avengers-war-table-live-stream-set-for-september-1

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix