Iza Łęcka Iza Łęcka 23.06.2020 08:36
Iron Man Marvel's Avengers
1183V

Marvel’s Avengers na PS5 i Xbox Series X od premiery next-genów. Square Enix zapewni bezpłatne przejście

Marvel’s Avengers to kolejna produkcja, która zapewni graczom wygodne przejście pomiędzy generacjami. Gra zadebiutuje na PS4 i Xboksie One, a w momencie premiery next-genów, trafi również na PS5 i Xboksa Series X.

Square Enix jeszcze przed jutrzejszą prezentacją Marvel's Avengers, potwierdziło istotną wiadomość dotyczącą nowej generacji. Najnowsza superbohaterska przygoda, o której wiemy już całkiem sporo, zadebiutuje we wrześniu na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych, ale od dnia debiutu next-genów będzie również dostępna na PlayStation 5 i Xboksie Series X. Gracze mogą liczyć na bezpłatne przejście na nową generację. Wydawca podkreśla, że darmowe przejście będzie dostępne dla graczy, którzy kupią grę zarówno na płycie jak i w wersji cyfrowej.

Deweloperzy zapewnią cross-generacyjne wsparcie oraz progresję: w chwili rozpoczęcia rozgrywki chociażby na PlayStation 4, zabawę będziemy mogli komfortowo kontynuować już na PlayStation 5. Crystal Dynamics współpracuje z Sony, by wykorzystać między innymi ultra szybki dysk SSD oraz możliwości kontrolera DualSense. Na PS5 pojawią się dwa tryby – skupiony na grafice oraz płynności animacji. Deweloperzy potwierdzili, że druga opcja zapewni 60 fps z dynamicznym 4K.

Gary Snethen, dyrektor do spraw technologii, oznajmił, że ekipa Crystal Dynamics od pewnego czasu na dostęp do PS5, które pozwoli znacząco ulepszyć oprawę wizualną w Marvel’s Avengers. Deweloperzy mogą zwiększyć rozdzielczość tekstur, poprawić szczegółowość poziomów czy też dodać wiele nowych funkcji graficznych.

Twórcy w przyszłości przedstawią szczegóły rozgrywki na Xboksie Series X oraz PC. Jutro o 19:00 odbędzie się pokaz Marvel's Avengers, którą będziecie mogli zobaczyć na naszym portalu.

Źródło: https://press.na.square-enix.com/MARVELS-AVENGERS-CONFIRMED-FOR-PLAYSTATION-5-AND-XBOX-SERIES-X i https://blog.playstation.com/2020/06/22/marvels-avengers-confirmed-as-free-upgrade-to-ps5/

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers PS5 Square Enix xbox series x