Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 06.08.2020 22:41
Hood: Outlaws & Legends zwiastun
1332V

Hood: Outlaws & Legends może być świetnym tytułem. Najnowszy zwiastun spodoba się fanom krwawej rozgrywki

O Hood: Outlaws & Legends może być głośno! Zwiastun zapowiada genialną i niezwykle brutalną przygodę, która ma szansę porwać nas na bardzo wiele godzin. 

Hood: Outlaws & Legends to kolejna mocna gra, którą zaprezentowano nam podczas odbywającego się właśnie State of Play od Sony. O grze nie słyszeliśmy wcześniej nic, więc to spora niespodzianka, ale bez wątpienia taka, która spodoba się całej masie fanów tego typu brutalnych produkcji. 

Zaprezentowany zwiastun pokazał nam, że będzie krwawo, bezwzględnie i z masą niezwykle realistycznych bojów rodem ze średniowiecznych bitew. Jestem przekonany, że będzie się działo, a wiele osób utonie na długie godziny w tej mrocznej odsłonie łucznika z Sherwood

Za całość odpowiadają ludzie z Focus Home Interactive (we współpracy z SUMO Newcastle), którzy wcześniej wydawali tytuły z Sherlockiem Holmesem, a także całą masę przeróżnych symulatorów. 

Gra zadebiutuje na przyszłej generacji w przyszłym, 2021 roku. Biorąc jednak pod uwagę to, co mogliśmy zobaczyć, zapowiada się niezwykle interesująco i bez wątpienia warto czekać na kolejne materiały. Zobaczcie sami, jak prezentowało się wszystko na najnowszym:

Tagi: Focus Home Interactive Hood: Outlaws & Legends PS5