Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 06.08.2020 22:30
ANNO: Mutationem trailer
628V

ANNO: Mutationem robi wrażenie. Kolejna produkcja w cyberpunkowym klimacie

ANNO: Mutationem nie może umknąć w zalewie tytułów zaprezentowanych na trwającym obecnie State of Play. Projekt wygląda naprawdę ciekawie i wiele wskazuje na to, że fabuła może nas bardzo mocno wciągnąć! 

ANNO: Mutationem to kolejny tytuł zaprezentowany podczas State of Play. I, czego by nie mówić, robi niemałe wrażenie. Grę mogliśmy oglądać już podczas ubiegłorocznego ChinaJoy i wreszcie, po wielu miesiącach, pokazano nam coś nowego, związanego z jej produkcją. 

Bardzo ciekawy tytuł, przedstawiony na pokazie Sony wygląda na kolejny, który bardzo mocno zamierza bazować na stylistyce i klimacie cyberpunka. Całość utrzymana jest w pixel-artowej grafice i może bardzo przypaść do gustu fanom tego typu projektów. 

W grze będziemy przemierzać ogromne Metropolis, gdzie jako wojowniczka przyjdzie nam się mierzyć z czyhającymi na nas przeciwnikami. Za całość odpowiadać ma niezależne chińskie studio ThinkingStars, a do świata projektu trafimy jeszcze w grudniu tego roku - zarówno na PlayStation 4, jak i PlayStation 5.

 

Tagi: ANNO: Mutationem cyberpunk rpg