Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.08.2020 22:35
Godfall
1679V

Godfall wygląda dobrze. Gameplay prezentuje nowe IP

Godfall to jedna z gwiazd biblioteki PlayStation 5. Sony systematycznie promuje grę, więc na State of Play nie mogło zabraknąć tej produkcji. Deweloperzy przypominają o swojej pozycji na ciekawym materiale.

Sony zaskoczyło graczy prezentując Godfall, ponieważ jest to pierwsza gra zapowiedziana przez japońską korporację na PlayStation 5. Twórcy chcą zaproponować graczom nowy gatunek łącząc slasher ze zbieraniem lootu. W tym tytule będziemy walczyć z kolejnymi przeciwnikami, często otrzymamy szansę zmieniania broni, a podczas rozgrywki nie zabraknie walk z potężnymi bossami. Jak to wszystko wygląda? Sprawdźcie najnowszy materiał przygotowany z okazji State of Play.

Godfall na State of Play

Twórcy zdecydowali się na dłuższą prezentację świetnie wyglądającego IP – produkcja trafi do graczy w pełnej wersji, bez mikrotransakcji i jakichkolwiek ukrytych kosztów. Twórcy podkreślają, że od dnia premiery otrzymamy pełną historię i będziemy uczestniczyć w wielu dynamicznych pojedynkach.

Gameplay zaoferuje pięć klas broni i każda zaproponuje graczom zupełnie inne doświadczenie. Podczas rozgrywki wykorzystamy zróżnicowane ataki, poczujemy różną szybkość ataków i będziemy uczyć się nowych taktyk.

Trzeba przyznać, że Godfall wygląda naprawdę dobrze i produkcja może zapewnić świetną rozgrywkę na początek nowej generacji. Tytuł trafi do fanów ubijania rywali w dniu premiery PS5.

Tagi: Counterplay Games Gearbox Godfall