Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.08.2020 22:02
Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas
1452V

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas na State of Play. Gameplay pokazuje nową przygodę

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas był jednym z pewniaków State of Play, ponieważ japoński oddział PlayStation zapowiedział prezentację gry. Jesteście gotowi na wielki powrót ulubieńca graczy z całego świata? Sprawdźcie najnowszy materiał z nadciągającej przygody.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas został oficjalnie potwierdzony w czerwcu. Produkcja była gwiazdą jednej prezentacji Summer Game Fest i podczas wydarzenia zobaczyliśmy pierwszy zwiastun. Twórcy potwierdzili również datę premiery oraz zapowiedzieli odświeżenie rozgrywki – gracze nie muszą obawiać się zupełnie nowej koncepcji, ale deweloperzy chcą zaproponować drobne zmiany, które mają pozytywnie wpłynąć na gameplay.

Gra ma dużą szansę odnieść spory sukces, ponieważ od lat czekaliśmy na wielki powrót marki, który został dobrze przyjęty przez graczy, ale najwyższy czas na pełną kontynuację. Dotychczas ogrywaliśmy wyłącznie odświeżone tytuły.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas na State of Play

Twórcy na materiale pokazali kilka nowych plansz, ale przedstawili także możliwość przebierania bohaterów – Crash może teraz ubrać zupełnie nowe ciuchy, które będą lepiej pasować do lokacji. Autorzy zaprezentowali także trzecią maskę, a nawet Dingodile'a został jednym z protagonistów. W grze pojawi się zupełnie nowy tryb, który zmieni artstyle miejscówek, ale jednocześnie odświeży gameplay.

Tagi: Activision Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas Toys for Bob