Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 06.08.2020 22:16
The Pathless obszerny gameplay
853V

The Pathless wygląda intrygująco! Rozgrywka zaprezentowana na State of Play

Wśród wielu ciekawych, zaprezentowanych na konferencji tytułów, znalazł się także The Pathless  zdecydowanie warto się nim zainteresować, bo wygląda jak tytuł, który trafi do fanów gatunku

The Pathless to bardzo ciekawa gra, którą zaprezentowano podczas trwającego właśnie State of Play. Pierwsze informacje mogliśmy o niej przeczytać jeszcze dwa lata temu. Za tytuł odpowiadać ma ekipa z Annapurna Interactive, która stworzyła wcześniej między innymi What Remains of Edith Finch.

W grze wcielimy się w mistrzynię łucznictwa (oraz jej orła), która poruszając się w wielkim, otwartym świecie będzie szlifowała swoje świetne zdolności. Duże znaczenie w samej produkcji będzie miała opieka i dbanie o naszego orła, który okaże się pomocny nie tylko w kwestii zmagań z różnego rodzaju przeszkodami, ale także w zaliczaniu konkretnych zadań i walce. 

W długim materiale mogliśmy oglądać masę ciekawych mechanik, jak choćby poruszanie wślizgiem, korzystanie z możliwości lotu przy pomocy orła oraz krycie się w cieniu, aby uniknąć dojrzenia nas przez niebezpieczne i groźne bestie. Wszystko w cudownej, klimatycznej oprawie graficznej. 

Tagi: Annapurna Interactive Giant Squid Studios The Pathless