Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 06.08.2020 23:01
The Pedestrian na PS4
828V

The Pedestrian wygląda stylowo. Hit ze Steama trafi teraz na PlayStation 4

W branży gier od jakiegoś czasu jest miejsce również na małe, eksperymentalne produkcje, które trafią do małego grona fanów, którzy je pokochają. Takim przykładem zdaje się The Pedestrian. 

The Pedestrian to gra, która debiutowała w styczniu bieżącego roku na PC, na platformie Steam. Od tamtego czasu zdążyła zebrać naprawdę świetne oceny, a według skali Valve jej przyjęcie jest "przytłaczająco pozytywne". Teraz szansę sprawdzenia tego dostaną także posiadacze PlayStation 4. 

Projekt jest bez wątpienia jednym z mniejszych i tych, które najprawdopodobniej mogły utonąć w gąszczu innych. Mechanika zdaje się opierać na zagadkach logicznych i czymś na zasadzie "budowy przejść" dla naszego kredowego ludzika. Bardzo ciekawe jest otoczenie plansz, które bardzo szybko przykuwa wzrok. 

Za grą bez dwóch zdań stoi jakiś pomysł, a wysokie oceny od PeCetowych graczy mogą tylko zachęcać. Nie wróżę produkcji globalnego sukcesu sprzedażowego, ale jest to świetna szansa na dotarcie do nowych odbiorców - tych bez wątpienia trochę się znajdzie. 

Zresztą, najlepiej sami sprawdźcie, co przygotowali dla nas twórcy z Skookum Arts. Premiera na konsoli od Sony już w styczniu przyszłego roku:

Tagi: Skookum Arts Sony The Pedestrian