Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.08.2020 14:35
Warzone 5 sezon logo
2436V

Call of Duty: Warzone z kolejną gigantyczną aktualizacją. Twórcy obiecują zmniejszyć rozmiar gry

Fani Call of Duty: Warzone muszą przygotować się na pobieranie kolejnej, wielkiej aktualizacji. Nadciąga 5. sezon rozgrywek, który wprowadzi nowości, ale ma dodatkowo zająć się optymalizacją rozmiaru plików. Twórcy pierwszy raz w historii chcą zapewnić opcję wcześniejszego pobierania.

Już w tym tygodniu wystartuje 5. sezon rozgrywek w Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Modern Warfare. Twórcy chcą zapewnić graczom kolejne atrakcje i według najnowszych informacji – gracze będą zmuszeni do pobrania 36GB danych.

Infinity Ward chce odpowiednio podejść do nowości i pierwszy raz gracze otrzymają możliwość wcześniejszego pobierania plików – w środę ruszy wstępne ściąganie, by wszyscy fani Call of Duty mogli wspólnie wskoczyć na serwery.

Paul Haile – dyrektor produkcji z ramienia Infinity Ward – potwierdził również, że najnowsza aktualizacja nie tylko dodaje nowe treści, ale zajmie się również „optymalizacją assetów”. Choć gracze ponownie pobiorą sporo plików, to jednak „ogólny rozmiar gry zostanie zmniejszony”.

Przedstawiciel Infinity Ward zaznaczył, że aktualnym priorytetem dla deweloperów jest zmniejszenie ogólnego rozmiaru Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Modern Warfare przy jednoczesnej rozbudowie pozycji.

Sprawdźcie dwie zajawki 5. sezonu Call of Duty: pociąg i bomba.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/call-of-duty-warzone-season-5-update/

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward