Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.07.2020 20:46
Call of Duty: Warzone Kapitan Price
3925V

Call of Duty Warzone z pierwszą zajawką i datą premiery 5. sezonu. W Verdańsku pojawi się pociąg

Twórcy Call of Duty Warzone szykują dla fanów sporo atrakcji. Pierwszy gracz otrzymał od Infinity Ward zajawkę nowego sezonu, który potwierdza ostatnie przecieki: na mapie Battle Royale pojawi się pociąg.

Infinity Ward wciąż walczy z oszustami na serwerach Call of Duty Warzone, ale deweloperzy jednocześnie szykują dla fanów nowe atrakcje. NICKMERCS (znany streamer) otrzymał od deweloperów zajawkę, którą mógł podzielić się ze swoją publiką.

Twórcy na materiale pokazują, jak pociąg przyjeżdża do Verdańska, a dodatkowo pojawia się data 5 sierpnia. To w tym dniu powinniśmy zobaczyć pełną prezentację nowości i jednocześnie ruszy 5. sezon zmagań Call of Duty Warzone. W tym dniu kończy się także aktualnie trwający Battle Pass.

Jeśli śledzicie informacje dotyczące Battle Royale w Call of Duty, to na pewno słyszeliście już o dużej przebudowie mapy. Na początku lipca informowałem naszych czytelników o przecieku, według którego Infinity Ward szykuje bardzo duże zmiany do Warzone. Zdaniem redakcji VGC na mapie pojawi się pociąg ze sprzętem, który będzie okrążał całą miejscówkę.

Lokacja zostanie znacząco odświeżona, ponieważ Infinity Ward chce przygotowywać graczy na Call of Duty 2020. Activision wciąż nie potwierdziło szczegółów nowej strzelanki, ale właśnie Call of Duty Warzone ma odegrać dużą rolę w prezentacji tytułu.

Źródło: Twitter: charlieINTEL

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward