Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.07.2020 20:27
Call of Duty: Warzone
1681V

W Call of Duty Warzone nadejdą duże zmiany. Bomba zniszczy stadion w 5. sezonie?

Gracze mogą szykować się na duże trzęsienie ziemi w Call of Duty: Warzone. Druga zajawka zapowiada zniszczenie stadionu, więc wszystko zmierza w jednym kierunku – do zapowiedzi Call of Duty 2020.

W poniedziałek pojawiła się pierwsza zajawka 5. sezonu rozgrywek w Call of Duty: Warzone, która zapowiedziała pojawienie się w grze pociągu. Informacje o przyjeździe maszyny do Verdańska zdradziła już wcześniej redakcja VGC.

W szczegółach ujawnionych przez dziennikarzy widniała także zapowiedź dużych zmian na mapie, które mają być efektem przynajmniej jednej bomby – zniszczony zostanie stadion. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że Tyler Polchow (streamer) otrzymał przesyłkę od Activision, która właśnie zapowiada wybuchy na tym kultowym obiekcie.

Gracz Call of Duty: Warzone pokazał nagranie, na którym widzimy kamerę umieszczoną na stadionie i nagle na ekranie pojawia się wybuch. Możemy podejrzewać, że w 5. sezonie lokacja zostanie znacząco przebudowana.

VGC już wcześniej zapowiedziało, że zmiany na mapie Call of Duty: Warzone mają przygotować graczy na nadejście Call of Duty 2020, ponieważ gra Battle Royale będzie właśnie łącznikiem pomiędzy aktualnym a nowym Call of Duty. 

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/call-of-duty-warzone-season-5-stadium-revamp/

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward