Nowości na Switch. Nintendo przypomina w reklamie o grach z lipca

News
991V
Nowości na Switch. Nintendo przypomina w reklamie o grach z lipca
Bartosz Dawidowski | 03.08.2020, 08:58

Nintendo postanowiło przypominać nam regularnie o nowościach wychodzących na Switch. W Sieci pojawił się kolejny filmik z serii "eShop Highlights".

Tym razem Nintendo podsumowuje premiery z lipca 2020 roku. Miesiąc stał przede wszystkim pod znakiem bardzo ciekawych gier z niższymi budżetami. Na platformie Nintendo trafił przede wszystkim ciekawy horror 2D Carrion, w którym wcielamy się w potwora, starającego się uciec z pewnego laboratorium.

Kolejne nowości z ostatnich tygodni to Cross Code, czyli raczej słabo reklamowane RPG Akcji stworzone prze Radical Fish Games i wydane przez Deck13. Warto też pamiętać o Superliminal, czyli o tytule logicznym od Pillow Castle, który od 2019 roku dostępny był na PC, a w lipcu trafił również na PS4, XOne i Switch.

W lipcu na Switch trafiło też zwariowane Rock of Ages III oraz Crysis Remastered. To oczywiście nie wyczerpuje tematu lipcowych nowości, które trafiły na hybrydową konsolę. Przypominam chociażby o Bloodstained: Curse of the Moon 2 i o Paper Mario: The Origami King, które zgarnęło dobre oceny w recenzjach. Na rynek switchowy trafiło też Deadly Premonition 2, które bardzo mocno podzieliło recenzentów (głównie z powodu błędów technicznych).

Źródło: własne

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper