Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.07.2020 15:30
Captain Tsubasa Urugwaj
739V

Captain Tsubasa. Nowy, wypakowany akcją zwiastun zapowiada reprezentację Urugwaju

Bandai Namco kontynuuje swoją kampanię marketingową i w dalszym ciągu przedstawia nam reprezentacje narodowe, jakie dane nam będzie zobaczyć w nadchodzącej odsłonie przygód Kapitana Tsubasy. 

Captain Tsubasa: Rise of New Champions to projekt, który zdaje się jednym z najbardziej oczekiwanych projektów nadchodzącego miesiąca. Bardzo możliwe, że wreszcie dane nam będzie spróbować swoich sił w porządnej adaptacji serii pod postacią gry wideo. 

Twórcy przynajmniej raz w tygodniu przedstawiają nam kolejną reprezentację narodową, która pojawi się w grze. Dotychczas bliżej przedstawieni zostali:

Ponownie zobaczyliśmy bliżej niestety tylko jednego zawodnika drużyny, a był to Ramon Victorino, napastnik, pełniący również rolę kapitana drużyny. Jestem pewien, że najwięksi fani popularnego anime o piłce nożnej skojarzą go z kultowej animacji, która emitowana była również w polskiej telewizji. 

Premiera już coraz bliżej i jestem przekonany, że 28 sierpnia cała masa osób ruszy do sklepów, aby raz jeszcze poczuć się, jak w czasach beztroskiego dzieciństwa pełnego piłki nożnej. Gra zadebiutuje na PlayStation 4, Nintendo Switch i PC.

Źródło: https://twinfinite.net/2020/07/captain-tsubasa-rise-of-new-champions-trailer-uruguay/

Tagi: Bandai Namco Captain Tsubasa: Rise of New Champions Tamsoft