Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 13.06.2020 15:45
Captain Tsubasa: Rise of New Champions zwiastun Holandia
487V

Captain Tsubasa: Rise of New Champions. Reprezentacja Holandii na świetnym zwiastunie

Bandai Namco ponownie wraca do przedstawiania nam zawodników międzynarodowych, których spotkamy w najnowszej adaptacji przygód ulubionego piłkarza z dzieciństwa wielu z nas, Tsubasy Ozory. 

Captain Tsubasa: Rise of New Champions to duża premiera dla wielu fanów kultowej animacji. Na grę czekają wszyscy, którzy jeszcze dwie dekady temu mieli przyjemność śledzić losy najbardziej znanego piłkarza japońskiej popkultury. Teraz będzie nam dane przeżywać przygody bohaterów na własną rękę, samemu za nie odpowiadając. 

Twórcy w bardzo przystępny sposób prezentują nam kolejnych reprezentantów narodowości z całego świata. Po tym, jak zaprezentowano nam mogliśmy reprezentantów Niemiec oraz przedstawicieli kadry USA, ujawniono także piłkarzy z Senegalu. Bandai Namco wróciło właśnie do formuły i ujawniło zawodników drużyny Holandii! 

I tak, jak wcześniej nie mogliśmy liczyć na zawodników, których znaliśmy z ekranów TV, teraz jest nieco inaczej. Na zwiastunie pokazano bliżej Ruuda Klismanna, obrońcę Leona Dirka (nazwisko zostało zmienione z oryginalnego, niefortunnego Leona Dicka) oraz utalentowanego brakarza, Hansa Dolemana.

Jak zauważyła redakcja Twinfinite, w wielu momentach zwiastuna możemy oglądać także innych, których nie przedstawiono wprost. Są to kapitan, Brian Kluivoort oraz para napastników: Johan Rensenbrink i Gert Keizer. Rzućcie okiem i sprawdźcie, czy pamiętacie ich z animowanych meczów:

Źródło: https://twinfinite.net/2020/06/captain-tsubasa-rise-of-new-champions-trailer-netherlands/

Tagi: Bandai Namco bandai namco vr zone arcade Captain Tsubasa: Rise of New Champions Tamsoft