Captain Tsubasa: Rise of New Champions. Znani reprezentanci Argentyny na zwiastunie

Gry
702V
Captain Tsubasa: Rise of New Champions. Znani reprezentanci Argentyny na zwiastunie
Kajetan Węsierski | 27.06.2020, 14:30

Bandai Namco zaprezentowało nam kolejną drużynę narodową i tym razem przyszła pora na piłkarzy z bardzo silnej reprezentacji jednego z krajów Ameryki Południowej.

Captain Tsubasa: Rise of New Champions rozpala serca osób, które w latach 90. pochłaniały odcinki przygód najbardziej popularnego piłkarza z popkultury na świecie. Tsubasa piął się po kolejnych szczeblach kariery, a zapatrzone w niego dzieciaki zawsze chciały był, jak on. Już niedługo w pewnym stopniu będzie to możliwe dzięki rzeczonemu projektowi. 

Twórcy przynajmniej raz w tygodniu przedstawiają nam kolejną reprezentację narodową, która pojawi się w grze. Do tej pory mogliśmy bliżej przyjrzeć reprezentacjom:

Niedawno zaprezentowano kolejną drużynę narodową i tym razem przyszła pora na utalentowanych Argentyńczyków, gdzie główna uwaga skupia się na trzech największych gwiazdach, które doskonale powinniśmy kojarzyć z animowanej produkcji. Są to: kapitan drużyny, Juan Diaz, obrońca Galvan oraz niezwykle zwinny napastnik, Alan Pascal

Z racji tego, że premiera bliża się dużymi krokami, albowiem będzie miała miejsce już 28 sierpnia bieżącego roku na konsole PlayStation 4 i Nintendo Switch, a także na PC, Bandai Namco przedstawiło nam także krótki film, który obejmuje tutorial z gry. Rzućcie okiem poniżej!

 

Źródło: https://twinfinite.net/2020/06/captain-tsubasa-trailer-argentina/

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper