Tsubasa zmierzy się z kadrą Niemiec. Zwiastun Captain Tsubasa: Rise of New Champions pokazuje skład

Gry
1675V
Tsubasa zmierzy się z kadrą Niemiec. Zwiastun Captain Tsubasa: Rise of New Champions pokazuje skład
Wojciech Gruszczyk | 23.04.2020, 22:30

W Captain Tsubasa: Rise of New Champions nie zabraknie międzynarodowych spotkań, a jednym z przeciwników reprezentacji Japonii będą Niemcy. W składzie naszych sąsiadów pojawi się między innymi Cornelius Heine i kapitana kadry nie mogło zabraknąć na najnowszym zwiastunie.

Captain Tsubasa: Rise of New Champions nadal nie posiada ostatecznej daty premiery, ale Bandai Namco systematycznie przypomina graczom o produkcji. Po fabularnym zwiastunie i rozgrywce, przyszedł czas na pokaz reprezentacji Niemiec.

Twórcy na szczęście nie zapomnieli o rywalizacji narodów, podczas których możemy liczyć na najbardziej efektowne starcia – w końcu na murawie pojawią się najlepsi piłkarze z całego globu. W składzie Niemców znajdą się między innymi: Hermann Kaltz, Franz Schester, Deuter Muller, Karl Heinz Schneider oraz Cornelius Heine.

Bandai Namco wcześniej zapowiedziało, że zapewni szereg różnorodnych trybów, ale wciąż nie otrzymaliśmy konkretnej listy dostępnych zawodów. Warto zwrócić uwagę, że na wszystkich materiałach Captain Tsubasa: Rise of New Champions wygląda naprawdę porządnie i jeśli fabuła nie zawiedzie, to fani uniwersum w końcu otrzymają wyjątkowy tytuł, na który czekają od wielu lat.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (35)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper