Captain Tsubasa: Rise of New Champions. Reprezentacja USA na nowym zwiastunie

Gry
967V
Captain Tsubasa: Rise of New Champions. Reprezentacja USA na nowym zwiastunie
Kajetan Węsierski | 03.05.2020, 13:30

Międzynarodowe spotkania są nieodłącznym elementem przygód Tsubasy. Zwiastun kolejnej ekipy zdradza, że również w grze będą miały one ogromne znaczenie.

Na premierę Captain Tsubasa: Rise of New Champions oczekuje wielu fanów kultowej animacji, które emitowana była swego czasu w polskiej telewizji i przyciągała tabuny widzów przed ekrany telewizorów. Zaledwie tydzień temu mogliśmy przyjrzeć się reprezentacji Niemiec w akcji, a dziś przyszedł czas na kolejną!

Mowa o kadrze narodowej Stanów Zjednoczonych. Bandai Namco postanowiło wydać nowy zwiastun, który ponownie skupia się na piłkarzach z danego kraju. Przez kilkanaście sekund materiału możemy przyjrzeć się głównie dwóm największym gwiazdom drużyny: Blake'owi Martinowi oraz bramkarzowi, znanemu jako Cheikh Azwan. Jestem ciekaw, ilu z Was pamięta ich z anime!

Dużą zagadką wciąż pozostają konkretne tryby rozgrywki. Kilka szczegółów otrzymaliśmy przy okazji niedawnej oceny ze strony ESRB, ale wciąż ciężko stwierdzić coś więcej. Jeśli jednak reprezentacje otrzymują własne zwiastuny, to może prócz aspektu promocyjnego w danych krajach, okaże się, iż ogromne znaczenie będzie miał tryb Mistrzostw Świata? Cóż, poczekamy i zobaczymy

Źródło: YouTube

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper