Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 04.07.2020 15:30
Captain Tsubasa: Rise of New Champions Anglia
485V

Captain Tsubasa: Rise of New Champions. Angielska drużyna na nowym zwiastunie

Publikowanie prezentacji nowych drużyn narodowych stało się już swego rodzaju tradycją dla Bandami Namco, przy okazji promocji najnowszej piłkarskiej gry. Przyszedł czas na Anglię!

Captain Tsubasa: Rise of New Champions to projekt, którego oczekiwania nie mogą dziwić. Masa fanów odlicza tygodnie do premiery i szansy na wejście w korki jednego z najpopularniejszych piłkarzy z popkultury. Młody Tsubasa ponownie stanie w szranki z przeciwnikami, ale tym razem będziemy mogli mu pomóc!

Twórcy przynajmniej raz w tygodniu przedstawiają nam kolejną reprezentację narodową, która pojawi się w grze. Do tej pory mogliśmy bliżej przyjrzeć reprezentacjom:

Tym razem skupiono się na reprezentacji Anglii i, po raz pierwszy, wyłącznie na jednym jej przedstawicieli. Mowa o silnym i dobrze zbudowanym Robsonie, którego możemy kojarzyć z animacji. Zawodnik gra na pozycji obrońcy i doskonale wykorzystuje swoje atuty fizyczne, aby odbierać piłki ofensywnym piłkarzom drużyn przeciwnych. 

Warto przypomnieć, że premiera będzie miała miejsce już 28 sierpnia bieżącego roku na konsole PlayStation 4 i Nintendo Switch, a także na PC. Dla umilenia oczekiwań, warto rzucić okiem na wspomniany wcześniej zwiastun: 

Źródło: https://twinfinite.net/2020/07/captain-tsubasa-england/

Tagi: Bandai Namco Captain Tsubasa: Rise of New Champions Tamsoft