Captain Tsubasa: Rise of New Champions. Angielska drużyna na nowym zwiastunie

Gry
758V
Captain Tsubasa: Rise of New Champions. Angielska drużyna na nowym zwiastunie
Kajetan Węsierski | 04.07.2020, 15:30

Publikowanie prezentacji nowych drużyn narodowych stało się już swego rodzaju tradycją dla Bandami Namco, przy okazji promocji najnowszej piłkarskiej gry. Przyszedł czas na Anglię!

Captain Tsubasa: Rise of New Champions to projekt, którego oczekiwania nie mogą dziwić. Masa fanów odlicza tygodnie do premiery i szansy na wejście w korki jednego z najpopularniejszych piłkarzy z popkultury. Młody Tsubasa ponownie stanie w szranki z przeciwnikami, ale tym razem będziemy mogli mu pomóc!

Twórcy przynajmniej raz w tygodniu przedstawiają nam kolejną reprezentację narodową, która pojawi się w grze. Do tej pory mogliśmy bliżej przyjrzeć reprezentacjom:

Tym razem skupiono się na reprezentacji Anglii i, po raz pierwszy, wyłącznie na jednym jej przedstawicieli. Mowa o silnym i dobrze zbudowanym Robsonie, którego możemy kojarzyć z animacji. Zawodnik gra na pozycji obrońcy i doskonale wykorzystuje swoje atuty fizyczne, aby odbierać piłki ofensywnym piłkarzom drużyn przeciwnych. 

Warto przypomnieć, że premiera będzie miała miejsce już 28 sierpnia bieżącego roku na konsole PlayStation 4 i Nintendo Switch, a także na PC. Dla umilenia oczekiwań, warto rzucić okiem na wspomniany wcześniej zwiastun: 

Źródło: https://twinfinite.net/2020/07/captain-tsubasa-england/

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper