Captain Tsubasa: Rise of New Champions. Reprezentacja Francji na ciekawym zwiastunie

Gry
738V
Captain Tsubasa: Rise of New Champions. Reprezentacja Francji na ciekawym zwiastunie
Kajetan Węsierski | 21.06.2020, 14:30

Bandai Namco kontynuuje przedstawianie kolejnych drużyn narodowych, z którymi przyjdzie nam się mierzyć w nadchodzącej odsłonie gry o przygodach Kapitana Tsubasy! 

Captain Tsubasa: Rise of New Champions rozpala serca wszystkich fanów, którzy pamiętają popularne anime z lat 90. ubiegłego wieku. Seria przyciągała przed telewizory nie tylko piłkarzy, ale także osoby, które bardzo prędko marzyły o zostaniu nimi - przez wpływ poczynań Tsubasy. 

Twórcy cały czas prezentują nam kolejne reprezentacje narodowe, jakie pojawią się w grze. Do tej pory prezentowano reprezentantów Niemiec oraz przedstawicieli kadry USA, a następnie ujawniono także piłkarzy z Senegalu i zawodników z Holandii

Kolejni okazali się Francuzi, którzy właśnie otrzymali swój własny zwiastun. Skupiono się głównie na trzech zawodnikach, spośród których dwóch skojarzą wszyscy fani animacji. Mowa o kapitanie, Elle Sid Pierrze oraz napastniku o imieniu Louis Napoleon. Ostatnim, który powstał na potrzeby gry, jest silny obrońca, Jean-Laurent Pierre i biorąc pod uwagę zbieżność nazwisk, może być on bratem Elle Sid'a.

Koniecznie rzućcie okiem na to, jak prezentują się na zwiastunie, a ja, korzystając ze sposobności, przypomnę, że wyczekiwana gra zadebiutuje już 28 sierpnia bieżącego roku na konsole PlayStation 4 i Nintendo Switch, a także na PC. 

 

Źródło: https://twinfinite.net/2020/06/captain-tsubasa-france/

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper