Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.07.2020 19:49
Ubisoft Forward
2749V

Ubisoft Forward. Oglądajcie z nami pokazy gier i odbierzcie za darmo Watch Dogs 2

Ubisoft od tygodni zapowiadał konferencję, na której zobaczymy „największy line-up w historii”. Francuski producent i wydawca zaprezentuje dzisiaj kilka ciekawych tytułów, przedstawi daty premier nadciągających gier i pozwoli nam za darmo pobrać Watch Dogs 2. Zamierzacie oglądać to wydarzenie? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Ubisoft Forward rozpocznie się o godzinie 21:00 i impreza Ubisoftu będzie trwać dokładnie 45 minut. Wierni fani gier francuskiego wydawcy i producenta mogą załączyć relację już o 20:00 – wtedy to rozpocznie się pre-show. Pamiętajcie również, że o 21:45 wystartuje post-show, na którym zobaczymy pewnie kolejne materiały z wcześniej pokazanych tytułów.

W czasie cyfrowej konferencji na pewno zostaną zaprezentowane: Assassin's Creed Valhalla, Watch Dogs: Legion, Hyper Scape (gameplay - mecz pokazowy), Just Dance 2020, Ghost Recon Breakpoint (DLC), Trackmania (gameplay) oraz Far Cry 6.

Trzeba przyznać, że Ubisoft ma dużego pecha, bo choć firma od dawna podkreśla, że posiada „najbardziej ambitny line-up w branży” i chce w następnych miesiącach zapewnić aż 5 gier AAA, to jednak liczne przecieki sprawiają, że nie możemy liczyć na wiele niespodzianek.

Wcześniej zobaczyliśmy rozgrywkę oraz poznaliśmy datę premiery Assassin's Creed Valhalla, PlayStation Store potwierdził szczegóły Far Cry 6, a później mogliśmy spojrzeć nawet na zwiastun. Ubisoft może jeszcze zaskoczyć pokazami Rainbow Six Quarantine, nowego wcielenia Gods & Monsters, Beyond Good & Evil 2 czy też zapomnianego Skull & Bones, ale trudno powiedzieć, na co zdecyduje się producent i wydawca.

Pamiętajcie jeszcze o darmowym Watch Dogs 2 – grę będziemy mogli wrzucić na listę jedynie podczas pokazu, więc musicie oglądać prezentację, by zgarnąć produkcję.

Wpadajcie o 21:00 i oglądajcie z nami show!

Tagi: Assassin’s Creed Valhalla Far Cry 6 Hyper Scape Ubisoft Ubisoft Forward Watch Dogs Legion