Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 12.07.2020 09:17
Far Cry 6 wyciekł zwiastun
6193V

Far Cry 6 zapowiada się świetnie! Wyciekł zwiastun fabularny wyczekiwanej gry

Ubisoft nie ma szczęścia do swoich zapowiedzi. Ostatnio wszystko przelatuje przez mury ich studia, jak przez płachtę i pojawia się w Internecie szybciej, niż jest to w planach. 

Informacje o kontynuacji serii Far Cry zdominowały początek lipca w branży gier. Najpierw tytuł pojawił się na listach w PlayStation Store, a zaraz potem otrzymał oficjalną zapowiedź wraz z zaproszeniem na dzisiejszy (niedzielny) pokaz. Jak to jednak bywa ostatnio w studiu Ubisoft, materiał nie został utrzymany w tajemnicy. 

W nocy po Internecie zaczął latać prawie czterominutowy materiał, który skupia się w dużej mierze na fabule gry. Na początku widzimy głównego bohatera, Antona (w tej roli Giancarlo Esposito), który przekazuje swojemu synowi, Diego, granat z wysuniętą szpilką. Potomek dyktatora nie może puścić broni i w taki sposób przemierza z nią całe miasto, zauważając podziały wśród mieszkańców i problemy wynikające z wolności. Przesłanka bardzo mocno skupia się na tym, że ludzie, podobnie jak granat, jeśli nie będą trzymani razem, wybuchną.

Ubisoft pracuje oczywiście nad usuwaniem filmików z Internetu, ale postaram się w miarę sprawnie odświeżać link. Mam nadzieję, że uda Wam się go obejrzeć i liczę, że już wieczorem, oprócz zwiastuna fabularnego, obejrzymy także mały pokaz tego, jak prezentuje się rozgrywka! 

Alternatywny link do zwiastuna.

Źródło: https://gamingbolt.com/far-cry-6-leaked-trailer-teases-a-country-in-conflict

Tagi: Far Cry Far Cry 6 Ubisoft zwiastun