Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.07.2020 18:12
Watch Dogs 2
4821V

Watch Dogs 2 zostanie udostępniony za darmo! Ubisoft potwierdza gry z Ubisoft Forward

Ubisoft właśnie zapowiedział promocję, dzięki której pobierzemy Watch Dogs 2 za darmo. Firma jednocześnie potwierdziła produkcje przygotowane na Ubisoft Forward. Na wydarzeniu zerkniemy na kilka interesujących tytułów.

Ubisoft już w ubiegłym tygodniu zapowiedział cyfrowe wydarzenie Ubisoft Forward, a teraz otrzymaliśmy kolejne szczegóły. Impreza rozpocznie się w najbliższą niedzielę o godzinie 21:00, ale już o 20:00 będziemy świadkami pre-showu. Całość będzie trwać 45 minut, a o 21:45 rozpocznie się post-show.

Francuski producent i wydawca postanowił zapowiedzieć promocję – podczas Ubisoft Forward zostanie odblokowany Watch Dogs 2, który wszyscy gracze na PC pobiorą za darmo. Będzie to na pewno miły prezent, który powinien zainteresować wielu graczy. Musicie jednak oglądać pokaz, by otrzymać grę – tytuł zostanie rozdane po prezentacji Trackmanii, ale musimy odebrać produkcję do czasu zakończenia Ubisoft Forward. Na naszej stronie pojawi się stosowna wiadomość.

Na zwiastunie widzimy także pewniaki, które zobaczymy na zbliżającym się wielkimi krokami pokazie. Gracze mogą liczyć na: Watch Dogs: Legion, Hyper Scape (gameplay - mecz pokazowy), Assassin's Creed Valhall (gameplay), Just Dance 2020, Ghost Recon Breakpoint (DLC), Trackmania (gameplay) oraz "kilka niespodzianek". Francuzi pokażą pewnie także nowe wcielenie Gods & Monsters, Far Cry 6 czy też Rainbow Six Quarantine.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Ubisoft Ubisoft Forward Watch Dogs 2