Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 12.07.2020 09:45
Assassin's Creed Valhalla z data premiery
3378V

Assassin’s Creed Valhalla. Wyciekła data premiery nadchodzącej odsłony

Zdaję sobie sprawę z tego, jakie kontrowersje krążą wokół określenia, że coś "wyciekło". W przypadku Ubisoftu nie da się tego inaczej nazwać - kolejne materiały wylewają się jak woda przez dłonie. 

Assassin's Creed Valhalla to zapowiedziana kilka miesięcy temu, kolejna odsłony z popularnej serii o skrytobójcach. Najpierw, na długo przed planowanym pokazem, w Internecie pojawił się materiał z rozgrywki, a niedługo potem mogliśmy zobaczyć choćby walkę z bossem

Ubisoft nie ma szczęścia i jeśli tak dalej pójdzie, to poznamy wszystkie informacje z dzisiejszego Ubisoft Forward jeszcze przed startem samej imprezy. Na oficjalnym, włoskim profilu Assassin's Creed, na Instagramie, pojawił się post, który zdradził datę premiery nadchodzącej odsłony serii. Wygląda na to, że Assassin's Creed Valhalla zadebiutuje 17 listopada tego roku.

Post został oczywiście bardzo szybko usunięty, ale doświadczenie uczy, że w Internecie nic nie ginie. Dzięki sprawnemu działaniu jednego z użytkowników Reddita możemy przyjrzeć się materiałom, które przedwcześnie pojawiły się na mediach społecznościowych. 

Valhalla vs. Cyberpunk 2077

Warto zwrócić tu uwagę także na jeszcze jeden aspekt - taka data premiery sugeruje, że gra może pojawić się zaledwie dwa dni przed Cyberpunk 2077. Jest to dość nietypowa sytuacja, aby dwie tak duże gry AAA debiutowały tak blisko. Prawdopodobnie Ubisoft nie zakładał przesunięcia gry od CD Projekt RED, więc wiele może się jeszcze w tej kwestii zmienić. 

Źródło: https://www.gamesradar.com/assassins-creed-valhallas-release-date-has-leaked/

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft