Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.06.2020 14:36
Gods & Monsters
1171V

Demo Gods & Monsters wyciekło na Stadii. Ubisoft kompletnie zmienił grę

Wczoraj klienci Stadii mogli zapoznać się z wersją demonstracyjną Gods & Monsters. Gra Ubisoftu nigdy nie powinna zostać przedstawiona w takiej wersji, ale część graczy zdążyła sprawdzić tytuł francuskiej korporacji.

Gods & Monsters zostało zapowiedziany w ubiegłym roku i produkcja powinna zadebiutować już kilka miesięcy temu, ale Ubisoft zdecydował się opóźnić premierę gry. Szczegóły debiutu powinniśmy poznać podczas Ubisoft Forward.

Ubisoft najwidoczniej testował pozycję i ktoś zdecydował się wrzucić demo na Stadię. Korporacja musiała zareagować na przeciek i potwierdziła, że na platformie pojawiła się wersja demonstracyjna prezentowana dziennikarzom w 2019 roku. Od tego czasu deweloperzy znacząco poprawili grę i zdecydowali się ją rozbudować.

Twórcy ostatnie 12 miesięcy spędzili na mocnym rozwoju, a Marc-Alexis Cote z Ubisoft Quebec zaznaczył, że gra „ewoluowała” i często tak się dzieje podczas kreowania nowych IP. Studio zmieniło funkcję, oprawę, projekty postaci a nawet... Nazwę gry.

Pod koniec lipca zobaczymy zupełnie nowy projekt, który nie będzie przypominał Gods & Monsters. Mimo wszystko możecie spojrzeć na krótki fragment rozgrywki.

Źródło: https://gamingbolt.com/gods-and-monsters-look-tone-design-and-name-has-changed-says-ubisoft-after-demo-leak

Tagi: Gods & Monsters Ubisoft