Iza Łęcka Iza Łęcka 15.05.2020 10:16
Skull and Bones Ubisoft
937V

Skull & Bones zaginęło. Ubisoft nawet nie wspomina o grze

Ubisoft zapowiedział wczoraj sporą ramówkę przeładowaną ciekawymi grami, jednak na liście nadciągających premier ponownie brakuje Skull & Bones. Dokładnie od roku deweloperzy odpowiedzialni za tytuł nie podejmują tematu produkcji, co sugeruje, że produkcja już nie powróci.

Na E3 w 2017 roku Ubisoft zaskoczył świat prezentując efektowny zwiastun przestawiający nową markę. Skull & Bones od tego czasu było kilkukrotnie prezentowane, ujawniono nawet przygotowanie serialu rozszerzającego grę, jednak francuski gigant branży gier systematycznie przekładał potencjalną datę premiery.

Ostatnia wiadomość dotycząca produkcji opublikowana przez samych deweloperów pojawiła się 15 maja 2019 roku, czyli dokładnie rok temu - wtedy debiut Skull and Bones ponownie został odłożony w czasie. Według planów, tajemniczy piraci powinni trafić na rynek od 1 kwietnia 2020 roku do 31 marca 2021 roku, jednak najnowsze zestawienie Ubisoftu nie uwzględnia wspomnianej premiery.

Na domiar złego, zespół odpowiedzialny za projekt dalej milczy, więc wydaje się coraz bardziej możliwe, że Skull & Bones trafiło do szuflady. Sytuacja jeszcze nie przesądza sprawy, bowiem gra może nadal znajdować się w aktywnej produkcji, jednak na wszelkie szczegóły będziemy musieli poczekać do 31 marca 2021 roku... Aktualnie Ubisoft skupi się na promocji tytułów, które na półkach sklepowych zobaczymy już w nadchodzących miesiącach.

Źródło: http://www.pushsquare.com/news/2020/05/skull_and_bones_practically_walks_the_plank_as_game_skips_next_fiscal_year

Tagi: Skull and Bones Ubisoft Ubisoft Singapore