Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.01.2020 20:06
Ghost Recon Quarantine
1872V

Rainbow Six Quarantine w szczegółach. Przeciek potwierdza tryby, operatorów, mapy i misje

Ubisoft najwidoczniej nie dopilnował szczegółów Rainbow Six Quarantine. Informacje o grze zostały opublikowane przed prezentacją, więc już dzisiaj poznaliśmy między innymi tryby oraz szczegóły rozgrywki.

Rainbow Six Quarantine zostało zaprezentowane w ubiegłym roku na E3 2019, ale tak naprawdę nie otrzymaliśmy wielu oczekiwanych informacji o grze. Zamiast konkretów firma pokazała teaser i zapowiedziała premierę do 31 marca 2020 roku. Następnie debiut został przełożony i tytuł ma trafić na rynek w kolejnych miesiącach.

Tak jak wcześniej Ubisoft zapowiadał Rainbow Six Quarantine zapewni czteroosobową kooperację, a najnowszy przeciek pozwala przygotować się na 21 Operatorów podzielonych na trzy klasy. W grze mamy wziąć udział w czterech głównych misjach, które zostaną rozbudowane o dodatkowe zadania – podczas wyzwań będziemy wykonywać szereg questów.

W grze odwiedzimy wiele zróżnicowanych lokacji, same miejscówki będą rozbudowane, a za nasze sukcesy otrzymamy punkty doświadczenia, które pozwolą nam ulepszać bohaterów.

Nie są to potwierdzone informacje, jednak szczegóły wyglądają bardzo konkretnie i w sumie nie będę specjalnie zaskoczony, jak będzie to część materiałów promocyjnych, które zostaną wkrótce ujawnione.

Brakuje tutaj w zasadzie jedno – daty premiery, ale pewnie na takie szczegóły będziemy musieli zaczekać do E3. W końcu Ubisoft nie musi się śpieszyć z pokazaniem Rainbow Six Quarantine, ponieważ tytuł ma trafić na rynek pod koniec 2020 roku.

Rainbow Six Quarantine 1

Rainbow Six Quarantine 2

Rainbow Six Quarantine 3

Rainbow Six Quarantine 4

Jesteście zainteresowani pracą Ubisoftu? Przeczytajcie te wiadomości:

Źródło: https://wccftech.com/rainbow-six-quaratine-leak-operators-locations-mtx/

Tagi: Rainbow Six Quarantine Ubisoft Ubisoft Montreal