Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.07.2020 21:46
UFC 4
1189V

UFC 4 nadciąga. EA zaprasza na zwiastun i prezentację gry

Electronic Arts zaprasza na sobotnią prezentację UFC 4. Gra zostanie ujawniona za ponad 40 godzin i na dobry początek zobaczymy zwiastun. Wydawca już oficjalnie informuje o tytule i zaprasza fanów na pokaz.

O UFC 4 informujemy naszą społeczność od 9 czerwca. W tym dniu na PlayStation Store pojawiło się EA Sports UFC 4, później EA zapraszało graczy na betę „niezapowiedzianego UFC”, następnie potwierdzono, że gra zostanie zaprezentowana na UFC 251, a na początku tygodnia wzmianka o testach produkcji pojawiła się w sklepie Microsoftu.

Electronic Arts nie miało szczęścia do tej prezentacji, ale może przynajmniej w sobotę zobaczymy porządny materiał, który sprawi, że wielu graczy zamówi tytuł przed premierą? EA Sports UFC 4 zostanie zaprezentowane 11 lipca o godzinie 17:00, ale tytuł ma odegrać ważną rolę podczas wspomnianego UFC 251, więc bardzo możliwe, że właśnie na gali zobaczymy dodatkowy pokaz.

Szczegóły na pewno zobaczycie na naszej stronie, więc już teraz zapraszam naszych czytelników na prezentację. W końcu zobaczymy, jak wygląda UFC 4 i poznamy oficjalne szczegóły propozycji.

Źródło: Twitter: EASPORTSUFC

Tagi: EA Sports UFC 4 Electronic Arts UFC 4