Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.06.2020 14:51
EA Sports UFC 4
1929V

EA Sports UFC 4 wyciekło przez PSN. Gra powinna zostać ujawniona na EA Play Live 2020

Electronic Arts jeszcze przed końcem generacji zapewni EA Sports UFC 4. Gra zostanie zaprezentowana na zbliżającym się EA Play Live 2020 i informacje dotyczące gry zostały dostrzeżone w bazie danych PSN.

W lutym 2018 roku na rynku zadebiutował EA Sports UFC 3. Gra zebrała noty na poziomie 75-77% i choć nie był to największy sukces Elektroników ostatnich lat, to jednak najwidoczniej szefowie EA wydali zgodę na stworzenie nowej odsłony.

Ostatnio niezwykle popularne jest przeszukiwanie bazy danych między innymi PSN w poszukiwaniu ukrytych produkcji i obok ostatniego odkrycia Call of Duty: Black Ops Cold War, gracze natrafili na „Magnum”.

Produkcja podobnie jak strzelanka Activision, otrzymała w ostatnich dniach kilka dużych aktualizacji, więc gracze postanowili sprawdzić, co kryje się w plikach. Electronic Arts postanowiło nawet dodać oficjalną ikonkę gry, która potwierdza nadejście EA Sports UFC 4. Gra zostanie zapowiedziana w przyszłym tygodniu, a pewnie w okolicy października odbędzie się premiera. Electronic Arts może w tym wypadku zdecydować się na wrzucenie propozycji na dwie generacje.

EA Play Live 2020 odbędzie się w przyszłym tygodniu. Jakich gier możemy się spodziewać na imprezie?

UFC 4 PSN

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/06/ea-sports-ufc-4-ps4-listing-leaked

Tagi: EA Play Live 2020 EA Sports UFC EA Sports UFC 4 Electronic Arts