Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.06.2020 20:18
EA Sports UFC 4
973V

EA Sports UFC 4 zostanie zaprezentowane na UFC 251

Electronic Arts ponownie wykorzysta galę UFC, by przedstawić światu nową produkcję. Deweloperzy zwrócili uwagę graczy wrzucając w media społecznościowe plakat nadciągającego wielkimi krokami UFC 251.

EA Sports UFC 4 nie zostało zaprezentowane na EA Play Live 2020, ale możemy mieć pewność, że gra nadciąga. Tytuł trafił już do bazy danych PlayStation Store, a dzisiaj Jeff Grubb wspomniał o produkcji. Pytanie pozostaje w zasadzie jedno: kiedy EA będzie chciało pokazać tytuł?

Twórcy w ostatnich tygodniach nie byli zbyt aktywni na między innymi Twitterze i publikowali w mediach społecznościowych głównie wiadomości od Electronic Arts. Ciszę przerwała poniższa informacja, która ma za zadanie zwrócić uwagę graczy na UFC 251. Zwróćcie uwagę na małe logo znajdujące się na grafice – EA szykuje się do pokazu.

Nie będzie to pierwszy raz, gdy Electronic Arts wykorzysta sportową imprezę do pokazania swojej gry, a data UFC 251 (12 lipca) pozwala przypuszczać, że właśnie w tym terminie zobaczymy materiał z pozycji. Deweloperzy muszą oczywiście odpowiednio podgrzać atmosferę przed wydarzeniem, więc w następnych dniach powinniśmy otrzymać kilka zapowiedzi, które będą miały zwrócić uwagę graczy na imprezę.

Według ostatnich plotek, EA Sports UFC 4 zadebiutuje jeszcze w tym roku i gra zmierza wyłącznie na PlayStation 5 i Xboksa Series X.

Źródło: Twitter: EASPORTSUFC

Tagi: EA Sports EA Sports UFC 4 Electronic Arts