Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.06.2020 18:32
EA Sports UFC 4
1467V

EA Sports UFC 4 nie zostało zapowiedziane, ale wydawca zaprasza na betę

Jeszcze w tym tygodniu Electronic Arts ujawni EA Sports UFC 4. Informacje dotyczące gry przedstawił jeden ze sportowych dziennikarzy, a dodatkowo EA zaprasza na testy „następnej gry UFC”. Już wkrótce wkroczymy do oktagonu.

Electronic Arts nie ma specjalnego szczęścia do ostatnich zapowiedzi. Po serii przecieków poznaliśmy Star Wars: Squadrons, a podobną sytuację widzimy w przypadku EA Sports UFC 4. Gra również pojawiła się w bazie danych PlayStation Store, a teraz wydawca wspomina o grze na witrynie.

Electronic Arts zaprasza graczy na testy „następnej gry UFC”, a dodatkowo Brian Mazique (dziennikarz sportowy) otrzymał ciekawe informacje dotyczące grywalnych zawodników. W EA Sports UFC 4 pojawią się Tyson Fury i Anthony Joshua – podobną sytuację widzieliśmy w przypadku poprzednich odsłon, gdzie obok zawodowych wojowników UFC, na liście postaci pojawiali się między innymi bokserzy. Gracze mogli wcielić się w między innymi Mike'a Tysona.

Szczegóły gry zostaną ujawnione jeszcze w tym tygodniu. W nocy z czwartku na piątek odbędzie się EA Play Live, podczas którego zobaczymy pewnie zwiastun, gameplay i usłyszymy o nowościach szykowanych przez Elektroników. Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że EA ma spore problemy z przygotowaniem niespodzianek.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/ea-ufc-4-boxers-fury-and-joshua-will-reportedly-appear-in-new-game/

Tagi: EA Sports EA Sports UFC 4 UFC 4