Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.07.2020 14:03
EA Sports UFC 4
1956V

UFC 4 nadciąga. Beta już w sklepie Microsoftu

UFC 4 zostanie zaprezentowane w najbliższy weekend i podczas wydarzenia powinniśmy poznać informacje dotyczące testów beta. Pliki już wylądowały w sklepie Microsoftu i przedstawione szczegóły przygotowują na pokaz.

Electronic Arts nie zdecydowało się na zaprezentowanie EA Sports UFC 4 na EA Play 2020, jednak możemy mieć pewność, że gra zostanie ujawniona w najbliższy weekend. Organizatorzy UFC ponownie zapraszają na galę i na plakacie kolejny raz widnieje informacja o pokazie produkcji EA.

Już wcześniej wspominaliśmy o nadciągającej becie, a teraz pliki są już publicznie zaprezentowane w sklepie Microsoftu. Testy zajmują 10,47 GB, ale nie otrzymaliśmy szczegółów, kiedy gra zostanie udostępniona.

Firma jednak wspomina o rozgrywce w różnych miejscach?

„W EA SPORTS UFC 4 zawodnika, w którego się wcielasz, kształtują twój styl walki, osiągnięcia i osobowość. Niezależnie od tego, jak i gdzie grasz, w EA SPORTS UFC 4 to ty jesteś gwiazdą każdej walki.”

Trudno powiedzieć, co to może znaczyć, ale konkretne szczegóły gry na pewno zostaną ujawnione w następnych dniach. Electronic Arts może nawet w weekend zaprosić graczy na betę. Tytuł nawet został zaprezentowany na pierwszym  materiale, ale już poprzednia część pod tym względem wyglądała świetnie. Tutaj możemy oczekiwać przynajmniej tak dobrej oprawy, jak poprzednio.

EA Sports UFC 4

Źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/p/ufc-4-beta/9ntck4rq5plh?activetab=pivot:overviewtab#

Tagi: Beta EA Sports UFC 4 Electronic Arts UFC 4