Iza Łęcka Iza Łęcka 23.06.2020 09:22
Crash 4 porównanie
2494V

Crash Bandicoot 4 z pierwszym porównaniem. Jak na przestrzeni lat prezentuje się Crash i inni bohaterowie?

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas został wczoraj oficjalnie zaprezentowany. Twórcy z Toys for Bob odświeżyli wygląd głównych bohaterów, więc warto sprawdzić jak Crash oraz Coco zmieniali się poprzez kolejne lata. Nie wszystkim przypadł do gustu nowy wizerunek głównego bohatera.

Zwiastun i rozgrywka z Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas zaprezentowały nową wizję na uniwersum. Studio Toys for Bob zapewni pełną kontynuację. Już po pierwszej zapowiedzi zostało potwierdzone, że deweloperzy zaoferują odświeżony gameplay, który nie będzie znacząco odbiegał od znanej trylogii. Pomimo dodania nowości dołożone zostaną wszelkie starania o zachowanie klasycznego doświadczenia.

Podczas pierwszej prezentacji gracze zwrócili uwagę na niezwykle ważny aspekt. Nie wszystkim spodobała się nowa wizja artystyczna Crasha czy też Coco. Deweloperzy nieco zmienili wygląd głównego bohatera, którego futro nie posiada charakterystycznej faktury – różnice dostrzeżecie na poniższym materiale. Na filmie porównano modele z odświeżonej Crash Bandicoot N. Sane Trilogy.

Opinie dotyczące zmienionej aparycji postaci są mieszane, ale jestem przekonana, że najważniejsze w Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas będzie doświadczenie. Jeśli deweloperzy zaoferują satysfakcjonującą jakość rozgrywki, nawet najwięksi fani przymkną oko i nie będą narzekać.

Crash Bandicoot 4 trafi na rynek już na początku października.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas gameplay rozgrywka Toys for Bob