Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.06.2020 18:56
Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas
1807V

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas na czystej rozgrywce. Gameplay pokazuje kilka nowych mechanik

Na prezentacji Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas mogliśmy spojrzeć na kilka fragmentów rozgrywki, ale teraz deweloperzy udostępnili czysty gameplay. Na materiale zobaczycie mechaniki, które trafiły do gry dzięki nowym maskom.

Prezentacja Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas na Summer Game Fest była interesująca, ponieważ nie tylko zobaczyliśmy zwiastun, fragmenty rozgrywki, potwierdzono ostatnie przecieki, ale usłyszeliśmy także deweloperów opowiadających o nowej wizji na grę.

Teraz jednak przygotowano materiał prezentujący czysty gameplay, na którym możemy spojrzeć na między innymi Crasha oraz Coco przedzierających się przez kolejne poziomy. Ten pierwszy korzysta z Maski Czasu, a jego młodsza siostra otrzymała możliwość sprawdzenia Maski Grawitacji. Oba elementy mogą w ciekawy sposób urozmaicić rozgrywkę, ale co ważne – nowe mechaniki nie powinny zaburzyć klasycznego doświadczenia.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas może być ciekawą propozycją dla fanów gatunku, którzy mają ochotę powrócić do tego wyjątkowego IP. Deweloperzy z Toys for Bob mierzą się z dużym wyzwaniem, ponieważ studio otrzymało szansę rozwijania marki, która posiada fanów na całym świecie.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Crash 4 Crash Bandicoot 4 Crash Bandicoot 4: It’s About Time Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas gameplay Toys for Bob