Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.06.2020 14:01
F1 2020 Codemasters
526V

F1 2020 szykuje graczy na wielką premierę. Materiał pokazuje atuty gry

Codemasters przygotowało jeden z ostatnich zwiastunów F1 2020. Twórcy kończą kampanię promocyjną produkcji szybkim spotem, który przygotowuje graczy na atrakcję i pokazuje największe atuty nadjeżdżających wyścigów.

F1 2020 trafi do wszystkich fanów gatunku już 10 lipca. Deweloperzy przez kilka tygodni zaprezentowali między innymi tryb Mój Zespół, rozgrywkę na podzielonym ekranie czy też kilka torów, ale studio znajduje się dosłownie na ostatnim zakręcie.

Najnowszy zwiastun kończy szybką kampanię, która rozpoczęła się w połowie kwietnia. Od tego czasu mieliśmy nawet okazję przedstawić swoje wstępne wrażenia z gry, ale teraz nadszedł już czas na wielki debiut.

Przygotowany spot możecie zobaczyć nawet w telewizji, ponieważ Codemasters nie zdecydowało się na bardzo rozbudowaną reklamę. To szybki materiał, który potwierdza najważniejsze atuty wyścigów – między innymi możliwość stworzenia swojego zespołu w nowym wariancie zabawy czy też wspomniany wcześniej split-screen.

Zamierzacie sprawdzić F1 2020 w okolicy premiery? Pamiętajcie o Edycji Deluxe Schumacher, która oferuje sporo cyfrowych elementów, ale dodatkowo pozwala sprawdzić grę na trzy dni przed debiutem.

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Tagi: Codemasters Deep Silver F1 2020 reklama trailer zwiastun