Iza Łęcka Iza Łęcka 17.06.2020 11:57
F1 2020
503V

F1 2020 prezentuje tryb Mój Zespół. Twórcy ujawniają nowości i pokazują split-screen

Codemasters odlicza do pierwszych wyścigów w F1 2020. Gracze już wkrótce trafią na start, by wydobyć z maszyn pełną moc. W oczekiwaniu na wszelkie atrakcje, deweloperzy serwują nowe materiały: zobaczcie prezentację trybu Mój Zespół oraz rozgrywkę na split-screenie.

W F1 2020 pojawi się szereg nowości, które skutecznie zachęcą do walki o jak najlepszą lokatę wszystkich fanów Formuły 1. Deweloperzy małymi krokami przybliżają wszystkie najważniejsze elementy produkcji, a najnowszy zwiastun poświęcony został trybowi Mój Zespół.

W nowej propozycji stworzymy unikalnego kierowcę, a także zadbamy o identyfikację zespołu, wykorzystując stworzone logo oraz sponsora. Podczas rozgrywki dobierzemy partnera z listy startowej F2 na rok 2019, a następnie zajmiemy się rozbudową siedziby. Gracze będą zarządzać zasobami oraz czasem pracowników, a dzięki zadowalającym wynikom, zapewnione zostaną odpowiednio wysokie wpływy pozwalające na funkcjonowanie całego zespołu. Będąc szefem ekipy, gracz zdobywać będzie uznanie, które pozwoli na ulepszanie oraz rozbudowę różnych działów siedziby, jak również badanie kluczowych parametrów niezbędnych do uzyskania przewagi na torze.

Sprawdźcie poniżej zwiastun trybu Mój Zespół oraz rozgrywkę na split-screenie. Wcześniej mogliście zapoznać się z naszymi wrażeniami z produkcji, a deweloperzy ujawnili atuty edycji Deluxe Schumacher.

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Tagi: Codemasters Deep Silver F1 2020