Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.06.2020 22:36
Blair Witch
326V

Blair Witch dorobiło się zwiastuna live-action. Sprawdźcie jakość gry na Nintendo Switchu

Blair Witch debiutuje na Nintendo Switchu, więc Bloober Team postanowił zadbać o ciekawy zwiastun. W dodatku możemy sprawdzić, jak prezentuje się polski horror w nowym wydaniu. Zobaczcie gameplay z historii w przenośnym wydaniu.

Blair Witch zadebiutował w ubiegłym roku na trzech platformach (PlayStation 4, Xbox One, PC - sprawdźcie naszą recenzję), ale Bloober Team postanowił przenieść historię na sprzęt Nintendo. Polacy właśnie świętują premierę za pomocą nowego materiału, który w ciekawy sposób wykorzystuje motyw japońskiego urządzenia.

To również bardzo dobry moment, by sprawdzić, jak prezentuje się Blair Witch na Nintendo Switchu. Deweloperzy musieli zadbać o słabszą jakość tekstur, ale jak się za chwile przekonacie – tytuł trzyma odrobinę ponad 30 klatek na sekundę. W zasadzie przez niemal całą rozgrywkę widzimy 33-35 fps. Kilka klatek więcej zaobserwujecie podczas fragmentów, w których gracz ma okazję oglądać scenkę na silniku gry.

W samej produkcji nie znajdziemy wielu dynamicznych momentów, więc płynność animacji nie powinna szaleć. Nie możemy potwierdzić, jak pozycja działa na małym ekranie Nintendo Switcha, ale myślę, że dobra korekta jasności pozwoli dobrze bawić się nawet w takich warunkach.

Gracie w horrory na konsoli Nintendo?

Źródło: YouTube.com

Tagi: Blair Witch Bloober Team Lionsgate Interactive