Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 30.05.2020 14:30
Blair Witch na Nintendo Switch
674V

Blair Witch zmierza na Nintendo Switch! Polskie studio zapowiada premierę horroru na nowym urządzeniu

Bloober Team postanowił nie zwlekać dłużej z podaniem daty premiery ich najnowszego hitu na hybrydowej konsoli od Nintendo. Wszystkim posiadaczom Switcha przyjdzie pograć już w czerwcu! 

Choć główne myśli Bloober Team są obecnie zwrócone w kierunku ich najnowszych projektów, The Medium, który ma być jednym z dużych tytułów przy okazji premiery konsoli Xbox Series X oraz Observer: System Redux​​​​​ (które ma być znacznie rozszerzone) ​​to wciąż nie zapominają o wcześniejszych projektach. 

Blair Witch to ciepło przyjęta gra polskiego studia. Zadebiutowała ona na PlayStation 4, Xbox One, a także na PC w sierpniu ubiegłego roku i zebrała pozytywne oceny. Projekt świetnie łączył elementy przygodowe ze strasznymi aspektami horrorów. 

I wygląda na to, że już niedługo pojawi się na nowym sprzęcie. Twórcy udostępnili niedawno zwiastun, który zapowiada konwersję projektu na Nintendo Switch. W horror przyjdzie nam pograć na hybrydowym urządzeniu już za mniej niż miesiąc, a dokładnie 25 czerwca bieżącego roku. Koniecznie rzućcie okiem na rzeczony materiał, albowiem doskonale pokazuje te rzeczy, za które gra była tak bardzo chwalona: 

Źródło: YouTube

Tagi: Blair Witch bloober team Lionsgate Interactive