Iza Łęcka Iza Łęcka 25.06.2020 10:42
Pokemon Unite
885V

Pokemon Unite krytykowane przez fanów. Gracze liczyli na zdecydowanie inną grę

Podczas wczorajszej prezentacji The Pokemon Company zaprezentowano grę MOBA z Pokemonami w roli głównej. Sympatycy marki liczyli na zupełnie inny tytuł, dlatego też Pokemon Unite spotyka się z otwartą krytyką.

W trakcie ostatnich dwóch tygodni odbyły się dwie prezentacje gier z serii Pokemon, jednak pokaz New Pokemon Snap, Pokemon Smile, Pokemon Cafe Mix został znacznie cieplej przyjęty niż wczorajsze ujawnienie Pokemon Unite. Analizując najnowsze opinie graczy, sieciową produkcję tworzoną przez Tencent można zaliczyć do grona niefortunnych ogłoszeń.

Zapowiedź Pokemon Unite zebrała już ponad 164 tysięcy negatywnych reakcji pod materiałem zamieszczonym na YouTube (w opozycji do 75 tysięcy pozytywnych), a wśród opinii nie brakuje komentarzy o rozczarowaniu wobec efektów prac deweloperów.

Gracze szyderczo komentują, że to nie czas na żarty z okazji Prima aprilis, twierdząc, że 2020 rok wciąż zawodzi czy też porównują pokaz do prezentacji Diablo Immortal. Sympatycy charakterystycznych stworków podkreślają również, że Tencent nie powinien rozwijać marki Pokemon, ponieważ w przeszłości wielokrotnie był zamieszany w afery.

The Pokemon Company wciąż nie potwierdziło ostatecznej daty premiery Pokemon Unite. A jak Wam podobała się prezentacja najnowszej gry chińskiej ekipy Tencent?

Źródło: http://www.nintendolife.com/news/2020/06/the_pokemon_unite_presentation_has_already_been_disliked_150000_times

Tagi: Pokemon Unite The Pokemon Company TiMi Studios