New Pokemon Snap, Pokemon Smile, Pokemon Cafe Mix zapowiedziane. Pokemony pomogą umyć zęby

Gry
1163V
New Pokemon Snap, Pokemon Smile, Pokemon Cafe Mix zapowiedziane. Pokemony pomogą umyć zęby
Wojciech Gruszczyk | 17.06.2020, 15:12

Na właśnie zakończonym wydarzeniu The Pokemon Company ujawniano kilka nowych gier z uniwersum Pokemonów. Poznajcie wszystkie szczegóły i zapoznajcie się z materiałami z nadciągających produkcji.

The Pokemon Company zaskoczyło graczy, ponieważ firma nie zdecydowała się na omawianie rozszerzeń do Pokemon Sword/Shield, ale jestem przekonany, że gracze nie byli gotowi na takie eksperymenty oferowane przez Japończyków.

Na dobry początek wydarzenia zaprezentowano Pokemon Smile – jest to aplikacja na urządzenia mobilne (Android/iOS), która pomoże rodzicom nauczyć swoje pociechy w odpowiedni sposób myć zęby. Program będzie dostępny za darmo.

Drugim tytułem był Pokemon Cafe Mix, który również będzie dostępny na smartfonach oraz tabletach. Gracze w tym wypadku otrzymają możliwość tworzenia własnych kawiarni. Tytuł będzie „darmowy na start”, ale później oczywiście pojawią się odpowiednie zachęty w postaci mikrotransakcji.

The Pokemon Company ujawniło także New Pokemon Snap, czyli wielki powrót marki, ale w tym wypadku nie otrzymaliśmy szczegółów premiery. Gra trafi na Nintendo Switcha „wkrótce”.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper