Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.06.2020 15:12
New Pokemon Snap, Pokemon Smile, Pokemon Cafe Mix
995V

New Pokemon Snap, Pokemon Smile, Pokemon Cafe Mix zapowiedziane. Pokemony pomogą umyć zęby

Na właśnie zakończonym wydarzeniu The Pokemon Company ujawniano kilka nowych gier z uniwersum Pokemonów. Poznajcie wszystkie szczegóły i zapoznajcie się z materiałami z nadciągających produkcji.

The Pokemon Company zaskoczyło graczy, ponieważ firma nie zdecydowała się na omawianie rozszerzeń do Pokemon Sword/Shield, ale jestem przekonany, że gracze nie byli gotowi na takie eksperymenty oferowane przez Japończyków.

Na dobry początek wydarzenia zaprezentowano Pokemon Smile – jest to aplikacja na urządzenia mobilne (Android/iOS), która pomoże rodzicom nauczyć swoje pociechy w odpowiedni sposób myć zęby. Program będzie dostępny za darmo.

Drugim tytułem był Pokemon Cafe Mix, który również będzie dostępny na smartfonach oraz tabletach. Gracze w tym wypadku otrzymają możliwość tworzenia własnych kawiarni. Tytuł będzie „darmowy na start”, ale później oczywiście pojawią się odpowiednie zachęty w postaci mikrotransakcji.

The Pokemon Company ujawniło także New Pokemon Snap, czyli wielki powrót marki, ale w tym wypadku nie otrzymaliśmy szczegółów premiery. Gra trafi na Nintendo Switcha „wkrótce”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: New Pokemon Snap nintendo switch Pokemon Cafe Mix Pokemon Smile