Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.06.2020 15:09
Pokemon Unite
2168V

Pokemon Unite zaprezentowane. Japończycy zapowiedzieli grę z gatunku MOBA

The Pokemon Company właśnie zapowiedziało nową produkcję z uniwersum Pokemonów. Gracze mogą szykować się na Pokemon Unite i będzie to na pewno ciekawe doświadczenie dla wielu fanów marki. Sprawdźcie pierwszy materiał.

The Pokemon Company już w ubiegłym tygodniu zaprezentowało kilka produkcji z uniwersum Pokemonów (Pokemon Cafe Mix już dostępny za darmo), ale jednocześnie deweloperzy zapowiedzieli kolejne atrakcje. Jest to niecodzienna sytuacja, jednak studio chciało podkreślić wagę wydarzenia.

Pokemon Unite to zupełnie nowa produkcja z uniwersum, za którą odpowiada Tencent. Deweloperzy zapewnią rozgrywkę w stylu MOBA, ale gracze otrzymają możliwość wcielenia się w Pokemony. W pojedynkach wezmą udział dwie drużyny składające się z pięciu graczy każda i podczas zabawy będziemy zdobywać punkty doświadczenia, uczyć się nowych ataków i walczyć z przeciwnikami.

Nowy tytuł zadebiutuje w formie free-2-start na Nintendo Switchu oraz urządzeniach mobilnych, a Japończycy zaoferują pełny cross-play. Deweloperzy na pokazie zaprezentowali czysty gameplay, który nie różni się znacząco od innych tytułów z gatunku MOBA. Będzie to na pewno ciekawa propozycja dla sympatyków przykładowo League of Legends, którzy uwielbiają Pokemony.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Pokemon Pokemon Unite The Pokemon Company