Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 21.06.2020 11:30
SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated porównanie
629V

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated. Porównanie odświeżonej wersji z oryginałem

Odświeżona przygoda SpongeBoba i przyjaciół zadebiutuje już za kilka dni i z tej okazji redakcja IGN postanowiła przygotować ciekawe porównanie, na którym możemy podziwiać skok jakościowy w produkcji gier.

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated to zdecydowanie jedno z tych odświeżeń dawnych gier, których mało kto się spodziewał. Nie zmienia to jednak faktu, że produkcja wypada bardzo pozytywnie na przeróżnych materiałach, a fani z Polski na pewno docenią angaż rodzimych aktorów głosowych, których doskonale znamy z kreskówki. 

Gra stanowi odświeżenie SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom, która debiutowała w 2003 roku, a więc ponad 17 lat temu, na platformę GameCube. Już wtedy wyglądała zaskakująco dobrze, ale przez tak długi czas postęp jakościowy musiał nastąpić i projekt od Purple Lamp Studios nie jest wyjątkiem

Świetne porównanie przygotowała redakcja IGN, która zestawiła ze sobą sceny z obu wersji - oryginalnej oraz odświeżonej. Wszystko ma obecnie oczywiście znacznie więcej głębi, a różnice dobrze widać patrząc na krawędzie elementów przedstawionych oraz tła. Jeśli jesteście ciekawi, jak zmieniła się gra przez blisko dwie dekady, koniecznie rzućcie okiem na poniższy materiał. 

Warto przypomnieć, że premiera SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated zaplanowana jest na 23 czerwca i pojawi się tego dnia na konsolach PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz na PC. 

Źródło: https://nintendoeverything.com/video-spongebob-squarepants-battle-for-bikini-bottom-rehydrated-vs-original-comparison/

Tagi: Purple Lamp Studios SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated THQ Nordic