Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 06.06.2020 13:30
SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated multiplayer
384V

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated. Rozgrywka wieloosobowa na nowym zwiastunie

Premiera odświeżonej gry o najpopularniejszej gąbce świata zbliża się wielkimi krokami. THQ Nordic nie pozwala o tym zapomnieć i wypuszcza kolejny zwiastun! 

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated to bardzo ciekawy projekt od Purple Lamp Studios, które ma szansę podbić serca wszystkich fanów gąbczastego bohatera i bynajmniej nie tylko tych najmłodszych. Choć dla nich na pewno ważny będzie fakt, iż do polskiej wersji zatrudniono znanych z kreskówki aktorów głosowych, co potwierdziło niedawno Koch Media Poland.

Premiera gry jest coraz bliżej, albowiem nic nie stoi na przeszkodzie jej planowanego debiutu. Ten został zaplanowany już na 23 czerwca bieżącego roku, a więc za mniej niż trzy tygodnie! Kolejne materiały tylko zachęcają, aby sięgnąć po produkcję- tak działał choćby poprzedni, w którym pokazano walki z przerośniętymi bossami

I bez wątpienia podobnież będzie w przypadku najnowszego, który pojawił się zaledwie kilka dni temu. Prezentuje on tryb wieloosobowy, który był wcześniej owiany lekką tajemnicą. Teraz wiemy już, że wcielając się w znanych bohaterów, będziemy mogli wspólnie z partnerem stawiać czoła kolejnym falom wrogów, wysyłanym w naszą stronę. Bez wątpienia będzie to stanowiło ciekawe urozmaicenie rozgrywki. Rzućcie okiem: 

Źródło: YouTube

Tagi: Purple Lamp Studios SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated THQ Nordic