Iza Łęcka Iza Łęcka 01.06.2020 10:30
SpongeBob SquarePants Battle for Bikini Bottom Rehydrated
514V

SpongeBob: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated z oryginalną obsadą. Plejada gwiazd w polskim dubbingu

Koch Media Poland potwierdziło fantastyczną wiadomość dla fanów Kanciastoportego. SpongeBob: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated będzie dostępny w polskiej wersji językowej, a głosów bohaterom udzieli obsada aktorska, którą od ponad dekady słyszymy w kolejnych odcinkach serialu animowanego.

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated to remake platformówki z 2003 roku, która otrzyma upiększoną oprawę, dopracowaną rozgrywkę, nowy tryb hordy dla dwóch graczy (do gry lokalnie oraz po sieci). Żeby zapewnić jak najwięcej nowości, deweloperzy postarali się o dodanie zawartości usuniętej z oryginalnego wydania.

Najnowszy zwiastun zaprezentowaliśmy naszym czytelnikom już wczoraj, tymczasem obecnie mamy okazję potwierdzić, że Koch Media Poland zadbało o pełną lokalizację. Oznacza to, że w produkcji ponownie usłyszymy głosy, które doskonale już znamy z animacji: Jacka Kopczyńskiego w roli SpongeBoba, Pawła Szczęsnego jako Patricka, Dariusza Odiję jako Planktona, Mirosława Zbrojewicza jako Pana Kraba, Zbigniewa Suszyńskiego jako Kalmara. Narratorem będzie Piotr Zelt, a Jarosław Boberek użyty swego głosu postaci Króla Neptuna. W obsadzie pojawi się także młoda i utalentowana Karolina Bacia.

SpongeBob: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated to jedna z produkcji, która debiutuje w czerwcu – sprawdźcie wszystkie najciekawsze premiery miesiąca. Aktualnie w naszej ankiecie dotyczącej najciekawszej gry miesiąca zdecydowanie wygrywa The Last of Us 2.

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Tagi: Purple Lamp Studios SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated THQ Nordic