Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.06.2020 18:04
Star Wars: Squadrons akcja
976V

Star Wars: Squadrons ma zapewnić głębokie doświadczenie. Gra oferuje wyłącznie pierwszoosobową kamerę

EA Motive zaprezentowało Star Wars: Squadrons na EA Play Live 2020. Gra była ozdobą wydarzenia i teraz napływają do nas nowe informacje o tytule. Gracze nie mogą liczyć na trzecioosobową kamerę, która pokaże całą maszynę.

Na EA Play Live 2020 brakowało materiałów prezentujących czystą rozgrywkę i w zasadzie jedynie Star Wars: Squadrons otrzymało porządnie przygotowany i dobrze zrealizowany pokaz. Twórcy opowiedzieli o grze, by następnie zaprosić graczy na gameplay.

Teraz EA Motive może przybliżać graczom tytuł i Ian Frazier potwierdził, że Star Wars: Squadrons oferuje wyłącznie rozgrywkę z pierwszoosobową kamerą. Dyrektor kreatywny zaznaczył, że FPP zapewni odpowiedni balans i pozwoli zanurzyć się w tytule – gra od podstaw była kreowana tylko z jedną perspektywą.

W Star Wars: Squadrons możemy nawet wyłączyć wszystkie elementy UI, by otrzymać czysty ekran i móc doświadczać produkcji bez jakichkolwiek pomocy. Wtedy to piloci będą zdani wyłącznie na swoje zmysły.

Gracze nie mogą liczyć, że podczas akcji zobaczą przykładowo nadlatujące gdzieś z boku maszyny wrogów. Cały czas będziemy widzieć wydarzenia z oczu bohatera-pilota i będzie to na pewno interesujące doświadczenie.

Źródło: https://gamingbolt.com/star-wars-squadrons-is-only-playable-in-first-person-view

Tagi: Electronic Arts Motive Studios Star Wars: Squadrons